Wczytuję dane...
Nr produktu: 030000000159
Kod producenta: JL03509 Cyclon CC L 4T SYN RAC 10W40 1L
Waga produktu: 1.00 kg
Producent: Cyclon

LAVA SYN RACING 4T to w pełni syntetyczny olej do silników 4-suwowych specjalnie stworzony do wysokowydajnych silników motocyklowych z mokrym sprzęgłem. Jego wyjątkowa wytrzymałość na degradację, utlenianie oraz stabilność termiczna, siła filmu olejowego i wysoki wskaźnik lepkości wynikają m.in. z bazy syntetycznej. Dodatkowo unikatowy technologicznie pakiet dodatków

przeciwzużyciowych zapewnia wyjątkową ochronę krytycznych części silnika, takich jak zawory, pierścienie tłoków czy łożyska. LAVA SYN RACING 4T zaprojektowano aby wytrzymał bardzo duże obciążenia i specjalne wymagania lepkościowe skrzyń biegów i sprzęgieł co zapewnia gładką i efektywną zmianę przełożeń.


ZASTOSOWANIE
LAVA SYN RACING 4T jest odpowiedni do wszelkich wysokowydajnych/wysokoobrotowych silników 4-suwowych, chłodzonych zarówno powietrzem jak i cieczą i pracujących na dowolnym typie paliwa. Sprawdzi się w motocyklach szosowych, terenowych
i enduro w tym w wielozaworowych V-Twin z hydraulicznymi zaworami. Jest idealny w sytuacjach gdzie potrzeba maksimum mocy przy minimum tarcia jak wyścigi czy zawody sportowe. Przewyższa SUZUKI, KAWASAKI, BMW, HONDA etc.

CECHY KORZYŚCI
Silna przyczepność do powierzchni smarowanych oferuje zmniejszenie tarcia i lepszą ochronę przed zużyciem. Doskonała wydajność i przyspieszenie nawet w najtrudniejszych warunkach. Mniejsze zużycie części ruchomych.
Doskonała płynność przy niskich temperaturach. Ochrona silnika przy zimnym starcie
Szybkie odprowadzanie ciepła chroni silnik przed przegrzaniem Dłuższa niezawodna praca silnika
Wybitna stabilność lepkości przy wysokich temperaturach i obrotach. Wysoka ochrona przed tworzeniem się nagarów, szczególnie istotna w silnikach chłodzonych powietrzem. Umożliwia dłuższe przebiegi między wymianami oleju.
Doskonały nośnik momentu. Płynna zmiana i łatwa biegów bez uślizgów. Efektywne wykorzystanie mocy na każdym biegu.
Zmniejszona konsumpcja oleju Pewna eksploatacja w trudnych warunkach.

SPECYFIKACJE

API SL, JASO MA2

Specyfikacja
  • Klasa lepkości SAE: 

    10W-40

  • Klasa jakości API: 

    SL

  • JASO: 

    MA2

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...