Wczytuję dane...
Nr produktu: 000101000046
Kod producenta: DC392 Cyclo C MAX CLEAN
Waga produktu: 0,65 kg
Producent: Cyclo

Max Clean to wielozadaniowa pianka czyszcząca w sprayu. Bardzo dokładnie penetruje i usuwa nawet najstarsze i niemożliwe do usunięcia zabrudzenia. Skutecznie czyści, nabłyszcza i przywraca oryginalny kolor i wygląd. 
Preparat ma 1001 zastosowań na powierzchniach poddających się praniu oraz powierzchniach lakierowanych łącznie z winylem, dywanami oraz tkaninami. 
Skutecznie usuwa resztki owadów, żywic z drzew, smar, brud, zaschłe mydło, odciski palców, lakier do włosów, sadzę i opary nikotynowe.
Ten głęboko czyszczący preparat o przemysłowej sile jest łatwy w użyciu, gdyż nie rozpływa się, lecz pozostaje dokładnie tam, gdzie był użyty. Zwiększa to dodatkowo zdolność czyszczenia.
Zastosowanie:
1. Samochód: tapicerka, dywany i wykładziny podłogowe, powłoki chromowane, opony i felgi, zderzaki, deska rozdzielcza i obicia drzwi, tworzywa sztuczne. Doskonale nadaje się do czyszczenia lakieru! 
2. Dom: meble, porcelana, ceramika, formika, przewody wentylacyjne, armatura łazienkowa, ekrany telewizorów, wentylatory, buty, sprzęt sportowy, tkaniny naturalne i sztuczne oraz wiele innych.
Sposób użycia:
1. Potrząsnąć kilkakrotnie opakowaniem.
2. Spryskać zabrudzoną powierzchnię. W przypadku grubej warstwy głęboko usadowionego brudu zaczekać 30 sekund, aż Max Clean wniknie w brud.
3. Przetrzeć powierzchnię ścierką, gąbką, lub jeśli to konieczne szczotką.
4. Wytrzeć do sucha czystą szmatką.

Polecamy