Wczytuję dane...

Oleje motocyklowe

Odpowiednia praca silnika jednośladu nie byłaby możliwa bez prawidłowego oleju. Olej do silnika czterosuwowego musi doskonale chłodzić i smarować nawet w ekstremalnych temperaturach a olej do silnika dwusuwowego musi się doskonale mieszać z paliwem umożliwiając bezdymną eksploatację. Oferujemy specjalistyczne oleje do motocykli, skuterów oraz quadów. Preparaty te minimalizują nakładanie się nagarów, zwiększają żywotność silnika i redukują spalanie. Ponadto, chronią przed korozją i zapewniają stabilność termiczną.


Udostępniane przez nas oleje motocyklowe pomogą polepszyć pracę silnika oraz zwiększą ogólną wydajność. Ponadto, preparaty te nie dopuszczają do zapychania wydechu czy awarii świec. Posiadamy również oleje, które sprawdzą się w motorowerach, pilarkach spalinowych oraz kosiarkach czy odśnieżarkach. Oprócz tego, w kategorii tej znajdują się także inne produkty smarne do rozmaitych pojazdów dwukołowych.


Skontaktuj się z nami w razie jakichkolwiek pytań - nasz zespół doradzi i pomoże dobrać produkt, który spełni Twoje wymagania.


Szczególnie w tej kategorii polecany oleje Cyclon jak np.: Cyclon Lava Syn 2T, Cyclon Lava 2T Scooter, Cyclon Lava Syn 4T Racing 10W40.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

MOBIL 1 RACING 4T 15W50 1L

Cena brutto:  37,96/46,69 PLN*
Cena rynkowa: 65,14 PLN
* cena netto / brutto
37,96 netto/kg