Wczytuję dane...

Oleje przekładniowe

W asortymencie naszego sklepu znajduje się szeroka gama rozmaitych środków smarnych, odpowiednich zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. W tej kategorii oferujemy oleje przekładniowe, które polepszą działanie manualnych i automatycznych skrzyń biegów. Usprawnią także pracę mostów napędowych.


Preparaty charakteryzują się różnymi właściwościami, odpowiednimi na różne warunki. Posiadamy produkty klasy API GL-5 sprawdzające się w pracy z bardzo wysokim ciśnieniem (typu EP), które będą odpowiednie do m.in. nieobciążonych mostów.


Oferujemy również oleje klasy API GL-4 do przekładni i skrzyń biegów posiadających delikatne synchronizatory z metali kolorowych, które sprawdzą się w większości pojazdów osobowych i ciężarowych,autobusów czy specjalistycznych maszyn budowlanych i rolniczych. Udostępniamy również preparaty syntetyczne i uniwersalne gwarantujące wydłużony czas pracy i poprawiające jej wydajność. W razie problemów z doborem odpowiedniego płynu przekładniowego spośród tak dużej ich liczby, skorzystaj z katalogów doboru produktów na naszej stronie lub skontaktuj się z nami - pomożemy Ci oraz odpowiednio doradzimy.


Do najpopularniejszych produktów w tej kategorii należą: Castrol Axle EPX 80W90, Mobilgear GX-A 80W, Cyclon Gear BV 75W80, Mobilube SHC 1 75W90, Mobil ATF 220, Cyclon ATF Typ D Dexron III.