Wczytuję dane...

Produkty zimowe

Przygotuj się na trudne warunki zimowe, dzięki oferowanym w tej kategorii produktom. Polecamy m.in. specjalistyczne odmrażacze do szyb i zamków, które pozwolą w krótkim czasie odtajać powierzchnię, bez konieczności skrobania. Produkty te działają nawet w bardzo niskich temperaturach i są bezpieczne dla lakieru czy plastiku. Jeśli wolisz bardziej klasyczne metody zamiast odmrażaczy, to również posiadamy w ofercie wygodne w użyciu najwyższej jakości skrobaczki, które nie połamią się na grubszym lodzie.


Jeśli masz problem z odpalaniem auta w temperaturach poniżej zera w skali Celsjusza, to pomóc mogą samostarty. Występują one w wygodnych sprayach, które ułatwiają pryskanie do gaźnika czy filtra powietrza. Pamiętaj aby używać specjalistycznego samostartu składającego się z czystego eteru a nie preparatu do czyszczenia typu PLAK, który może zakleić silnik silikonem!


Jeżeli masz auto z silnikiem Diesla nie zapomnij dolewać preparatu przeciw wytrącaniu się parafiny zanim zaczną się mrozy! Wystarczy minus 10 a parafina z oleju napędowego zapcha bezpowrotnie przewody paliwowe i filtr paliwa skutecznie unieruchamiając auto i narażając niefrasobliwego kierowcę na duże koszty.


Jeżeli masz auto z silnikiem benzynowym to wiedz, że przy każdym tankowaniu do zbiornika paliwa dostaje się wilgotne powietrze, które skraplając się przez cały rok buduje warstwę wody na dnie zbiornika paliwa. Użyj preparatów aby ta woda połączyła się z paliwem i spaliła a nie zamarzła i unieruchomiła pojazd.


Posiadamy także ładnie pachnące płyny do spryskiwaczy które nie zamarzną do minus -22 stC a nawet specjalne płyny i koncentraty o jeszcze niższym progu zamarzania. Polecamy również niezamarzające płyny do pneumatycznych układów hamulcowych, które doskonale sprawdzą się nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.


Oprócz tych płynów polecamy również praktyczne pianki przeciw parowaniu szyb.


Wybierz skrobaczki, płyny do spryskiwaczy czy inne produkty z tej kategorii, a zima tym razem na pewno Cię nie zaskoczy.


Jeżeli jednak zdarzy się zerwać lub uszkodzić przymarzniętą do szyby wycieraczkę i coraz gorzej zbiera - zajrzyj do kategorii wycieraczki. Mamy tam produkty wyposażone we wszystkie mocowania dostępne na rynku a nawet wycieraczki tylnych szyb. Jak nie ma w katalogu nietypowego modelu do Twojego auta to skontaktuj się z nami. Może się okazać, że wszędzie szukasz - a my to mamy!


Do najpopularniejszych produktów z kategorii produktów zimowych należą: MURSKA skrobaczka z miedzianym ostrzem, K2 Alaska odmrażacz do szyb, K2 Gerwazy odmrażacz do zamków, K2 Samostart, K2 DFA-39 przeciw parafinie, K2 AntiFrost przeciw wodzie w zbiorniku, KROPIK zimowy płyn do spryskiwaczy.