Wczytuję dane...

Oleje silnikowe

Prawidłowe działanie pojazdu nie mogłoby być możliwe bez odpowiednio sprawnego silnika. W naszej ofercie znajdują się oleje silnikowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, które pozwolą na wydajne i bezawaryjne działanie układu napędowego. Środki smarne dla samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 mają rozmaite właściwości, jak chociażby parametry lepkości, które wahają się od klasy SAE 0W do SAE 20W. Doskonale zatem sprawdzą się zarówno w czasie zimy jak i podczas ekstremalnych warunków i ciężkiej eksploatacji.


Oferujemy również odpowiednie oleje do ciężarówek, autobusów i rozmaitego sprzętu roboczego (np. maszyn budowlanych) o masie powyżej 3,5 tony. Dla nich również posiadamy wydajne preparaty o klasie lepkości od SAE 5W do SAE 20W i rozmaitych normach i dopuszczeniach producentów. Certyfikowane oleje do silników Diesla sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach i w rozmaitych pojazdach. Sprzedajemy produkty pochodzące od znanych z wysokiej jakości produktów od sprawdzonych marek, takich jak np. Mobil, Castrol (np. Castrol Edge) czy Total (np. Total Quartz Ineo First). Oferujemy też sprawdzone oleje Cyclon o najlepszym stosunku jakości do ceny. Mamy pewność co do tego, że oferowane produkty spełniają wszelkie standardy, normy oraz najnowsze wymagania.


Jeśli nie masz pewności, jaki produkt będzie odpowiedni - skorzystaj z katalogów doboru na naszej stronie albo zgłoś się do nas. Pomożemy i fachowo dopasujemy odpowiedni preparat do każdego pojazdu i samochodu.


Do najpopularniejszych produktów w tej kategorii należą: Total Quartz Ineo First 0W30, Mobil 1 0W40, Castrol EDGE LongLife 5W30, Total Quartz Ineo ECS, 5W30, Castrol Magnatec Stop-Start A5 5W30, Castrol Magnatec Professional 5W30 A5 5W30, Castrol EDGE Turbo Diesel 5W40, Castrol Magnatec 10W40, Mobil Super 2000 X1 10W40, Castrol GTX 10W40, Mobil Delvac MX 15W40.