Wczytuję dane...
Nr produktu: 031000000362
Kod producenta: W.P. GULF SYNTRAC 2T 4L
Waga produktu: 5.10 kg
Producent: W.P.

Opis produktu Gulf Syntrac 2T jest najwyższej jakości syntetycznym olejem silnikowym stworzonym specjalnie do chłodzonych powietrzem 2-suwowych silników benzynowych o dużej mocy. Jest to formuła najwyższej jakości syntetycznych płynów bazowych i zaawansowanych dodatków skomponowanych tak, aby zapewnić wyjątkową ochronę, czystość i zmniejszone dymienie 2-suwowych silników pracujących nawet w skrajnie trudnych warunkach. Olej ten przewyższa wymagania JASO FD, ISO-L-EGD & API TC jak również wymagania wiodących na rynku producentów 2-suwowych silników motocyklowych.

- Znakomita smarowność chroni tłoki przed zapiekaniem a części silnika przed przedwczesnym zużyciem.
- Zaawansowana formuła zapewnia znakomitą kontrolę osadów i szlamów w silniku oraz blokowanie się układu wydechowego. Przedłuża ona także żywotność silnika bez utraty mocy.
- Specjalnie wyselekcjonowany syntetyczny płyn bazowy ogranicza widoczne gazy wyziewowe.
- Formuła niskopyłowa zapobiega przedwczesnemu zapłonowi i zanieczyszczaniu się świec.
- Łatwa mieszalność z benzyną zapewnia stałe jednolite mieszanki nawet w niskich temperaturach otoczenia.

Zalecany do 2-suwowych silników motocyklowych / do skuterów o dużej mocy działających w różnych warunkach. Doskonały zarówno do silników wyposażonych w system dozowania oleju jak również w system przygotowywania mieszanki paliwowo-olejowej, patrz zalecenia producenta dotyczących stosunku oleju do paliwa. Znakomity do chłodzonych powietrzem 2-suwowych silników spalinowych używanych we wszystkich samochodach terenowych, kosiarkach i innych urządzeniach wymagających olei tej jakości. Także zalecany do użycia w urządzeniach wymagających użycia olejów zgodnych z ISO-L-EGC/ JASO FC lub w urządzeniach wymagających olei niższej kategorii.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...