Wczytuję dane...
Nr produktu: 040004000025
Kod producenta: 149623 Mobil M*EP2 0,390kg
Waga produktu: 0.40 kg
Producent: Mobil

Mobilux™ EP 2 to  uniwersalnych smar przemysłowych oraz do specjalnych zastosowań. Smar ten, zagęszczony hydroksystearynianem litu został stworzony w celu zapewniania doskonałej ochrony przed zużyciem, rdzą i wodą. Posiada klasę NLGI 2 oraz lepkość oleju bazowego ISO VG 150.

Smar Mobilux EP 2 zalecany jest do większości zastosowań przemysłowych, włączając zastosowania ciężkie, gdzie występują wysokie ciśnienia jednostkowe i obciążenia udarowe. Smar ten zapewnia doskonałą ochronę przed rdzą i korozją oraz jest odporny na wymywanie wodą, co czyni go szczególnie odpowiednim dla sprzętu, który pracuje w warunkach wilgotnych.  Mobilux EP 2 jest smarem uniwersalnym. Zalecane temperatury pracy: od -20 oC do 130 oC, ale może być stosowany w wyższych temperaturach, jeśli odpowiednio wzrośnie częstotliwość smarowania.

Własności i zalety:


Smar Mobilux EP 2 ma długą historię udokumentowanego niezawodnego działania, szczególnie zabezpieczania przed korozją, pompowalności w niskich temperaturach oraz żywotności w wysokich temperaturach. Obciążenie Timken OK 40lb ilustruje jego zdolność przenoszenia obciążeń i właściwości smarne pod wysokim ciśnieniem.

Zmniejszone zużycie w przypadku dużych obciążeń lub obciążeń udarowych i wibracji zapewnia dobrą niezawodność sprzętu
Ochrona przed rdzą i korozją oraz odporność na wymywanie wodą zapewnia ochronę sprzętu oraz dobre smarowanie nawet w obecności wody
Zwiększona żywotność łożyska w wilgotnych środowiskach zmniejsza koszty związane z serwisem i przestojami
 
Zastosowania:

Mobilux EP 2 zalecany jest do uniwersalnych zastosowań w łożyskach tocznych i ślizgowych, tulejek i kołków w normalnych warunkach pracy.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...