Wczytuję dane...
Nr produktu: 000202000109
Kod producenta: B999 K2 K2 BONDIX SUPER FAST 3g
Waga produktu: 0.01 kg
Producent: K2

Klej błyskawiczny K2 Super Glue 5 sekund to mocny, jednoskładnikowy, uniwersalny klej cyjanoakrylowy do łączenia elementów z plastiku, metalu, drewna, gumy, skóry, szkła, porcelany czy papieru. Działa ekstremalnie szybko, klejone powierzchnie łączy w 5 do 15 sekund.

Pozwala w szybki i łatwy sposób naprawić: zabawki, filiżanki, kubki , wazony , węże gumowe, biżuterię itp. Doskonale sprawdza się w zastosowaniach modelarskich. Niezbędny w domu, garażu czy warsztacie.

Klej na bazie cyjanoakrylanu etylowego idealnie nadaje się do klejenia uszczelnień ze sznurów wykonanych z EPDM, NBR i neoprenu.

Precyzyjny aplikator pozwala na klejenie w trudno dostępnych miejscach np. szczelinach. W ciągu kilku sekund w pełni się utwardza i osiąga optymalną wytrzymałość połączenia. Niezwykle wydajny o bardzo wysokiej adhezji (przyczepności). Utwardza się w temperaturze pokojowej.

Klej Szybkoschnący K2 Super Glue to niezbędnik w każdym gospodarstwie domowym i warsztacie. Pozwala w krótkim czasie naprawić wiele uszkodzeń. Skleisz nim zarówno urwane ucho od ulubionego kubka, odklejającą się podeszwę w bucie, plastikowy samolot czy drewnianą zabawkę.

Właściwości:

Rodzaj kleju - cyjanoakrylan etylowy
Konsystencja - płynna
Kolor - bezbarwny.
Wypełnianie szczeliny - 0.06mm
Gęstość w temp. 20 °C - 1.05 g/cm3
Lepkość w temp. 25 °C - 40-60 CPS
Zakres temperatury -55°C / +82°C
Wytrzymałość spoiny metal/metal - 10-20N/mm2
Moment zrywający - 10-20N/mm2
Pojemność - 3g.

Paletka zawiera 12 sztuk. Cena za 1 szt.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...