Nr produktu: 000101000042
Kod producenta: K2 Linia Myjniowa K2 TORNADO 12 KG
Waga produktu: 12.00 kg
Producent: K2 Linia Myjniowa

Produkt o nazwie Tornado, doskonale sprawdza się, zaró:wno w warunkach wielkiego przemysłu, jak i w małych firmach sprzątających. Może być także używany przy niewymagającym profesjonalnego sprzętu czyszczeniu domowych lub biurowych dywanó:w, czy tapicerki samochodowej.

Ten niskopieniący proszek to odpowiedni wybó:r dla firm transportowych, właścicieli aut osobowych, ale także przedsiębiorstw prowadzących działalność opartą o profesjonalne czyszczenie i sprzątanie elementó:w tapicerowanych. Tornado usuwa każdy brud. Czyści plamy tłuste i mocno zaschnięte. Nie pozostawia przy tym białych śladó:w, nawet na czarnych tkaninach. Produkt używany wraz z wspomnianymi urządzeniami tworzy z nimi komplementarny zestaw, któ:ry skutecznie likwiduje z materiałó:w nieprzyjemne zapachy. Tornado dostępne jest w wersji bezwonnej oraz zapachowej, dzięki któ:rej po czyszczeniu tapicerki lub dywanó:w pozostaje świeży zapach.

Produkt marki K2 PRO to gwarancja wysokiej jakości w każdej działalności związanej z czyszczeniem materiałó:w. W proszku Tornado znajdują się wyselekcjonowane, przebadane laboratoryjnie składniki czyszczące, bezpieczne i delikatne dla wszelkiego rodzaju materiałó:w. W efekcie nie powoduje on &bdquo:osłabiania tkaniny&rdquo:, czego często obawiają się użytkownicy tego typu produktó:w &ndash: szczegó:lnie osoby chcące odświeżyć np. tapicerkę w swoim pojeździe.
Skoncentrowane składniki pozwalają także na ergonomię. 1 kg Produktu Tornado wystarcza do wyczyszczenia około 100 m2 tkaniny. Nadaje się ró:wnież do czyszczenia podsufitki oraz elementó:w plastikowych.

Polecamy