Wczytuję dane...
Nr produktu: 010001010003
Kod producenta: 150760 Mobil M I 0W-40 1L
Waga produktu: 1.00 kg
Producent: Mobil

Mobil 1™ to przodująca na świecie marka syntetycznego oleju silnikowego zapewniająca najwyższą jakość i ochronę, z jakich znana jest nasza firma.

Zaawansowany, w pełni syntetyczny olej silnikowy Mobil 1™ FS 0W-40 European Car Formula (w Ameryce Północnej) lub Protection Formula (reszta świata) zaprojektowano do stosowania w najnowszych silnikach benzynowych i wysokoprężnych (bez filtrów cząstek stałych DPF) i zapewnia pod każdym względem doskonałe osiągi. Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami czyszczącymi, ochroną przed zużyciem oraz ogólną efektywnością. Z olejem Mobil 1 FS 0W-40 silnik wciąż pracuje jak nowy w każdych warunkach jezdnych.

Właściwości i potencjalne korzyści

Mobil 1 FS 0W-40 stworzono w oparciu o opatentowaną kombinację najwyższej jakości syntetycznych olejów bazowych wzbogaconą precyzyjnie zrównoważonym zestawem dodatków.

- Posiada najnowsze dopuszczenia producentów sprzętu (OEM) i spełnia normy branżowe
- Zapewnia doskonałe osiągi.
- Doskonała zdolność do pracy w niskich temperaturach zapewnia natychmiastowe smarowanie przy rozruchu zimnego silnika.
- Umożliwia zwiększenie oszczędności paliwa dzięki zmniejszonemu tarciu.
- Zapewnia szybką ochronę dla zmniejszenia zużycia silnika i powstawania osadów nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach jazdy.
- Charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami czyszczącymi.

Zastosowania

Dzięki rozległym pracom rozwojowym podjętym wspólnie z głównymi producentami oraz zastosowaniem najnowocześniejszej technologii smarowania, Mobil 1 FS 0W-40 jest zalecany dla właściwie wszystkich typów nowoczesnych pojazdów ze względu na doskonałą ochronę i osiągi nawet w najtrudniejszych warunkach drogowych.

- Najnowsze technologie silnikowe takie jak turbodoładowanie i układ wtrysku bezpośredniego w silnikach Diesla i pojazdów o napędzie hybrydowym
- Silniki wyczynowe
- Przeznaczony do działania w prawie wszystkich warunkach eksploatacyjnych od łagodnych po ekstremalne.

Specyfikacja
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...