Wczytuję dane...
Nr produktu: 010001020264
Kod producenta: Castrol Cp EDGE 5W30 Longlife 1L
Waga produktu: 1.00 kg
Producent: Castrol

Kup cały komplet !

Olej silnikowy Castro! EDGE Professional Longlife III 5W30 to w pełni syntetyczny olej do silników benzynowych i Diesla opracowany wspólnie z Grupą VW i rekomendowany przez Volkswagena, SEAT-a, Audi i Skodę (VW 504.00 / 507 .00). Zaakceptowany przez Porsche do aut z wymaganiem normy jakościowej Porsche C30. Łączy w sobie najnowszą technologię Fluid Strength Technology'", która umożliwia dostosowanie parametrów pracy oleju do wymagań silnika, niskopopiołową formulację "Low SAPS" przedłużającą żywotność najnowocześniejszych systemów wtórnej obróbki spalin ze szczególnym uwzględnieniem filtrów cząstek stałych (DPF) oraz możliwość eksploatacji oleju w trybie wydłużonych okresów pomiędzy wymianami Longlife.

Olej Castrol EDGE Professional Longlife III 5W-30 powstał z wykorzystaniem najwyższych standardów jakościowych wykorzystujących podwójną filtrację oleju oraz posiada właściwości fluorescencyjne po oświetleniu światłem UV. Może być stosowany w najnowszych systemach wtrysku typu Common Rail jak i w autach z pompowtryskiwaczami oraz w silnikach benzynowych z wtryskiem pośrednim jak i bezpośrednim.

Zalety i korzyści oleje silnikowe Castrol EDGE Professional Longlife III 5W30:

- Fluid Strength Technology gwarantuje minimum 6-0% mniejszy kontakt metal-metal pomiędzy współpracującymi elementami silnika niż oleje konkurencyjne
- Płynność w niskich temperaturach gwarantuje błyskawiczną ochronę po rozruchu
- Zmniejsza zużycie podczas rozruchu oraz rozgrzewania się silnika
- Przedłuża żywotność filtrów cząstek stałych DPF
- Fluorescencyjny kolor oraz podwójna filtracja jest gwarancją profesjonalnej jakości
- Właściwości Longlife umożliwiają eksploatację oleju wydłużonych okresach wymiany

Olej silnikowy Castrol EDGE Professional Longlife III 5W30 to olej zapewniający:

- ekstremalną wytrzymałość i pełną swobodę jazdy
- redukcję kontaktu metalowych części silnika od 40 do 60 procent
- lepszą wydajność i wyższe osiągi jednostki napędowej
- bezkonkurencyjną ochronę w całym zakresie prędkości obrotowych silnika

W okresie ostatnich dziesięciu lat średni poziom ciśnienia w komorze spalania silników podniósł się ponad dwukrotnie. Stawia to przed olejem silnikowym kolejne wyzwania.
Nowy olej silnikowy Castrol EDGE jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszej motoryzacji. Potwierdzają to testy, które wykazały, że oleje silnikowe Castrol EDGE Professional znacznie wykracza poza limity przyjęte przez producentów pojazdów.

Specyfikacja
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...