Wczytuję dane...
Nr produktu: 010001020050
Kod producenta: Total T INEO ECS 5W30 1L
Waga produktu: 1.00 kg
Producent: Total

Kup cały komplet !

helpdesk@amytomamy.pl
TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W30 5L
99,00 / 121,77 PLN*

Olej silnikowy typu Low SAPS wykonany w technologii syntetycznej zaprojektowany specjalnie do silników koncernu PSA (PEUGEOT, CITROËN, DS).
Dzięki obniżeniu tarcia w silniku generuje oszczędności paliwa i optymalizuje sposób, w jaki systemy ograniczają emisję szkodliwych substancji. Może być używany w większości silników Diesla koncernu PSA oraz nadaje się do stosowania w wielu silników benzynowych.

Zapewnia odpowiednią żywotność filtrów cząstek stałych, zapobiegając ich przedwczesnemu zatykaniu się. Pozwala zaoszczędzić nawet do 6% paliwa przy rozruchu oraz do 3% podczas jazdy w porównaniu do oleju referencyjnego (test przeprowadzony na pojeździe Citroën C4 1.6 HDi), dzięki czemu obniżona zostaje emisja CO2 i innych zanieczyszczeń. Dodatki myjące i dyspergujące zapobiegają odkładaniu się osadów.

W dzisiejszych czasach silniki pracują w wysokich temperaturach i przy dużych ciśnieniach roboczych. Sprzyja to utlenianiu oleju i wpływa negatywnie na strukturę molekularną, co prowadzi do zwiększenia oporów, zanieczyszczeń i osadów w silniku.

TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 z technologią ART (Age Resistance Technology) to zaawansowana, bardzo nowoczesna formuła zapewniająca doskonałe właściwości przeciwutleniające i przeciwzużyciowe oleju silnikowego, co zapewnia doskonałą ochronę przed tworzeniem się szlamu, osadów i zużyciem silnika.

Zastosowanie:
Olej typu Low SAPS, o niskiej zawartości popiołów, w technologii syntetycznej stworzony specjalnie dla silników marek PEUGEOT, CITROËN i DS. Poprawia oszczędność paliwa i optymalizuje pracę układów oczyszczania spalin, takich jak filtr cząstek stałych.
- TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 to specjalny paliwooszczędny olej drugiej generacji: może być używany we wszystkich silnikach Diesla, zarówno starszych jak i obecnych. Jest odpowiedni także do większości silników benzynowych.
- TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 ma zasadnicze znaczenie dla zapewnienia skutecznego działania filtrów cząstek stałych i nadaje się również do stosowania z innymi systemami oczyszczania spalin.
- TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 jest odpowiedni do stosowania w najbardziej wymagających planach serwisowych i najtrudniejszych warunkach jazdy (autostrada, gęsty ruch miejski itp.)

Korzyści dla użytkownika:
- Wydłużona żywotność filtrów cząstek stałych: Maksymalizuje wydajność filtra cząstek stałych, chroni go przez całkowitym zapchaniem (zawiera o 50% mniej składników metalicznych niż olej standardowej technologii)
- Paliwooszczędność: Oszczędność paliwa aż do 6% podczas rozruchu, oszczędność paliwa średnio 2,5% podczas mieszanych warunków w porównaniu do oleju referencyjnego w teście ACEA (test odbyty na silniku Citroën C4 1.6 HDi).
- Ochrona środowiska: ”ECS- Emission Control System” obniża emisję CO2 oraz innych zanieczyszczeń. Oprócz zwiększenia wydajności filtra cząstek stałych, niższe zużycie paliwa oznacza niższą emisję CO2. Niska zawartość fosforu i siarki zapewnia doskonałą ochronę systemom oczyszczania spalin, optymalizuje ich żywotność. Emisje NOx są również kontrolowane i obniżane.

Specyfikacja
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...