Wczytuję dane...

Gli - Therm

Gli-Therm Sp. z o.o. jest producentem i dostawcą szeregu surowców i produktów chemii specjalistycznej mających zastosowanie głównie w instalacjach pozyskujących energię ze źródeł odnawialnych, a także w przemyśle chemicznym, spożywczym czy budownictwie. Technologie oraz produkty, oferowane przez tą firmę zostały opracowane z myślą o satysfakcji i zadowoleniu najbardziej wymagających klientów.

Dzięki zastosowaniu nowych technologii i ciągłym procesie doskonalenia oraz surowej kontroli jakości wyroby GliTherm spełniają wysokie wymagania dotyczące parametrów użytkowych jakie są wymagane od produktów chemii specjalistycznej. Zajmują się również doradztwem i serwisem dla naszych Klientów, zapewniając dzięki współpracy z akredytowanymi laboratoriami analizę przyczyn, diagnozę i szybkie rozwiązywanie problemów.

Efektem własnych prac rozwojowych firmy GliTherm jest rodzina płynów niezamarzających GLITHERM oraz GLICAR - produktów nowoczesnych, spełniających normy branżowe we wszystkich kluczowych obszarach zastosowań, takich jak układy klimatyzacyjne, chłodnicze, solarne i grzewcze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów